Apartamento Con Vistas Al Mar A 1 Min. De La Playa

Belangrijkste voorzieningen

  • 95 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    Om van uw vakantie in Málaga te genieten, verblijf in 2-slaapkamer Apartamento Con Vistas Al Mar A 1 Min De La Playa Málaga, gelegen op 3 km afstand van het Centro Cultural La Térmica en binnen 10 minuten met de auto vanaf het automuseum Museo Automovilístico.

    Dit appartement van 95 m² heeft een locatie aan het strand net om de hoek bij het strand Playa de Guadalmar. De Calle San Miguel ligt ook op 15 minuten rijden.

    Dit 1-badkamer appartement heeft een een zitruimte en een woonkamer en uitzicht op de zee. Gasten van deze accommodatie zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger en handdoeken.

    Dit appartement omvat zelfvoorzienende faciliteiten, zoals een complete keuken met een koelkast, een oven en keukengerei. Apartamento Con Vistas Al Mar A 1 Min De La Playa is gelegen op 7 km afstand van het treinstation van Málaga.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:00
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerESFCTU0000290450006413390000000000000000VUT/MA/336229,VUT/MA/33622

    Kameropties bij Apartamento Con Vistas Al Mar A 1 Min. De La Playa Málaga

    Dit 1-badkamer appartement heeft een een zitruimte en een woonkamer en uitzicht op de zee. Gasten van deze accommodatie zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger en handdoeken.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Apartamento Con Vistas Al Mar A 1 Min. De La Playa Málaga Voorzieningen foto Apartamento Con Vistas Al Mar A 1 Min. De La Playa Málaga Kamer foto Apartamento Con Vistas Al Mar A 1 Min. De La Playa Málaga Kamer foto Apartamento Con Vistas Al Mar A 1 Min. De La Playa Málaga Kamer foto Apartamento Con Vistas Al Mar A 1 Min. De La Playa Málaga Kamer foto Apartamento Con Vistas Al Mar A 1 Min. De La Playa Málaga Kamer foto Apartamento Con Vistas Al Mar A 1 Min. De La Playa Málaga Kamer foto Apartamento Con Vistas Al Mar A 1 Min. De La Playa Málaga Kamer foto Apartamento Con Vistas Al Mar A 1 Min. De La Playa Málaga Kamer foto Apartamento Con Vistas Al Mar A 1 Min. De La Playa Málaga Kamer foto
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 95 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Apartamento Con Vistas Al Mar A 1 Min. De La Playa Málaga

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Apartamento Con Vistas Al Mar A 1 Min. De La Playa Málaga

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Spanje

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Apartamento Con Vistas Al Mar A 1 Min. De La Playa?
      De grootte van Apartamento Con Vistas Al Mar A 1 Min. De La Playa is 95 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Apartamento Con Vistas Al Mar A 1 Min. De La Playa Málaga